ПриватБанк на своїй фейсбук-сторінці зазначає, що шахраї активували три нові схеми/
1) Фейкові сайти, схожі на сайт банкуЗлочинці намагаються імітувати сайт ПриватБанку.
Як відрізнити фейковий сайт від реального?
Увага! ПриватБанк не проводить виплати на своїх сайтах, не просить заповнити опитування чи анкетування в обмін на гроші.
Офіційний сайт ПриватБанку: https://privatbank.ua
Як надавати відпустки в умовах воєнного стану
2) Дзвінки від «співробітників» мобільного оператораШахраї діють так: телефонують від імені співробітників мобільного оператора, повідомляють, що ворог, приміром, підірвав вежу. Потім просять у вас код з SMS — ніби-то оператор намагається перепідключити клієнта до аналогової системи зв’язку.
Важливо! Ні в якому разі не називайте коди з повідомлень та паролі до сервісів – так злочинці намагаються отримати доступ до вашої банківської картки.
3) «Державні» виплати у месенджерахВи можете побачити в месенджерах повідомлення про виплати громадянам з переліком банків та посиланнями. Не переходьте за посиланнями! Крадії тільки того й чекають, аби поцупити ваші дані.
Усю інформацію про виплати від держави та банків дивіться на офіційних сайтах та сторінках соцмереж установ.
Будьте пильними!
Колего, редакція Експертус Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.
Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Експертус Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!
Все буде Україна!