ПФУ розширив функціонал кабінету страхувальника на вебпорталі

Пенсійний фонд України повідомив про інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Електронне бронювання через Дію
Так, меню «Комунікації з ПФУ» доповнили опцією «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» / «Повідомлення про зміни в трудових відносинах».
Таким чином розширено можливості для роботодавців — зокрема, йдеться про можливість передавати інформацію до ПФУ у режимі реального часу. В особистому кабінеті страхувальника можна внести відомості щодо:
- прийняття працівника на роботу;
- переміщення з одного структурного підрозділу до іншого;
- переведення на іншу постійну посаду або роботу;
- звільнення;
- поновлення на роботі;
- тимчасове припинення / відновлення дії трудового договору.
Відтепер при поданні таких даних через вебпортал ПФУ у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування інформація оновлюватиметься впродовж доби.
Розширено також можливості для отримання з держреєстру інформації про:
- осіб, які перебувають у трудових відносинах з роботодавцем («Комунікації з ПФУ» / «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» / «Запит на отримання переліку осіб працюючих у страхувальника»);
- осіб за період перебування у трудових відносинах з роботодавцем («Комунікації з ПФУ» / «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» / «Запит на отримання інформації про трудові відносини по особі»).
У ПФУ також нагадали, що роботодавці можуть підтримувати в актуальному стані дані про уповноважених спеціалістів, які мають право перегляду та введення відомостей про трудові відносини працівників та мають КЕП службової особи юридичної особи (керівник, головний бухгалтер, спеціаліст кадрової служби), де прописано його РНОКПП та код ЄДРПОУ роботодавця.
За інформацією Пенсійного Фонду України
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.