Як зберігати документи щодо перевірки на посади держслужбовців, ― рекомендує НАДС

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Автор
експерт з трудового законодавства Експертус Кадри Цифрового видавництва Експертус, Київ
НАДС рекомендує формувати у справи документи, які створили та отримали під час перевірок

НАДС наказом від 14.11.2024 № 156-24затвердило Методичні рекомендації щодо формування матеріалів заходів контролю за додержанням визначених Законом України «Про державну службу» умов реалізації громадянами права на державну службу у справи та їх зберігання (далі — Методичні рекомендації).

Методичні рекомендації розробили, щоб надати методологічну і практичну допомогу територіальним органам НАДС, застосувати єдиний підхід, коли формуватимуть у справи та зберігатимуть матеріали перевірок.

НАДС та його територіальні органи перевіряє, чи додержали умови реалізації громадянами права на держслужбу відповідно до Порядку, затвердженого наказом від 10.09.2020 № 168-20.

Зокрема, НАДС:

  • аналізує стан додержання об’єктом перевірки вимог Закону № 889;
  • виявляє невідповідності та/або порушення Закону № 889;
  • готує пропозицій чи рекомендації об’єкту перевірки —  удосконалити діяльність, попередити та усунути виявлені невідповідності та/або порушення.

Методичні рекомендації містять:

  • вимоги до оформлення справи;
  • перелік документів та їх послідовність у справі;
  • вимоги до зберігання електронних документів перевірки;
  • рекомендації щодо зберігання справ.

Документи перевірки НАДС пропонує формувати у справи, які підшивати у тверду обкладинку з картону згідно з рекомендованою формою. Справа має включати формалізацію всіх етапів перевірки.

Тетяна Фіало

За інформацією НАДС

 

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Спецперевірка осіб місцевого самоврядування: кого перевіряють при прийнятті на роботу

«Важка ти, шапко Мономаха!» Саме так можна охарактеризувати призначення особи на відповідальну державну посаду. Від самого початку громадянин має проходити всі кола відбору та перевірок, аби підтвердити свою компетентність та відповідність займаній посаді, відсутність обмежень для її зайняття. З’ясуємо, коли ж проводити спеціальну перевірку? Чи підлягає спеціальній перевірці міський голова, обраний на наступний строк? Чи передбачено спеціальну перевірку секретаря міської ради та заступників міського голови?
14458

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді