На черговому засіданні правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 2 грудня 2014 року було прийняте рішення про подовження дії мінімального розміру допомоги по безробіттю 80% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 2015 рік
На черговому засіданні правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 2 грудня 2014 року було прийняте рішення про подовження дії мінімального розміру допомоги по безробіттю 80% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 2015 рік.
При розрахунках видатків Фонду у бюджеті на 2015 рік були враховані всі передбачені чинним законодавством матеріальні виплати та соціальні послуги для застрахованих осіб без виключення. Найбільша питома вага в загальній сумі видатків у статті «Допомога по безробіттю» (73,9%). Питома вага статті видатків «Утримання та забезпечення діяльності державної служби зайнятості, Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості, управління Фондом» становить 13,7%. Всі інші статті видатків разом узяті мають питому вагу 12,4% - а це всі соціальні послуги, створення умов прийому тощо.
З урахуванням прогнозних доходів та видатків Фонду розрахунковий дефіцит Фонду у 2015 році може скласти 3 199 955 тис. грн. Тому з метою забезпечення фінансової стабільності та покриття зазначеного дефіциту бюджету Фонду було прийнято рішення правління звернутись до Міністерства соціальної політики України з проханням розробити та внести до Уряду законопроект стосовно підвищення розміру частини єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття у 2015 році.
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.