Компенсація за працевлаштування молоді: що треба знати роботодавцю

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
З початку 2025 року понад 700 українських роботодавців вже скористалися державною програмою компенсації заробітної плати за працевлаштування молодих фахівців

Компенсація за працевлаштування молоді: що треба знати роботодавцю

Отримати компенсацію частини витрат можуть роботодавці, які беруть на роботу:

  • осіб віком до 25 років із мінімальним страховим стажем (до 1 року);
  • або осіб до 35 років на перше офіційне робоче місце.

Компенсація становить 50 % мінімальної зарплати і виплачується кожного непарного місяця (1-й, 3-й, 5-й тощо) упродовж 6 місяців.

Працевлаштування має здійснюватися за направленням центру зайнятості, який фіксує статус особи як безробітної.

Подати заяву роботодавець може:

  • особисто до центру зайнятості;
  • через електронний кабінет роботодавця (з ЕЦП);
  • або електронною поштою з накладеним підписом.

Звернення щодо компенсації потрібно оформити не пізніше ніж через 2 місяці з моменту прийняття працівника.

За інформацією Урядового порталу

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
115

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
14468

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
9376

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
116

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
1122

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді