Встановлення неповного робочого часу під час карантину

3523

Запитання

Як сформулювати заяву на встановлення неповного робочого часу під час карантину, якщо працівник просить про тимчасові зміни, на 1 місяць?

Відповідь

Уряд продовжив карантин. Чи є якісь послаблення?

Якщо працівник виявив бажання працювати у режимі неповного робочого часу, то повинен написати заяву та зазначити в ній, який саме режим роботи його влаштовує й підставу для зміни режиму роботи.

У цьому випадку заяву доцільно сформулювати так:

«тимчасово, на час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів».

Коли карантин закінчиться, видайте наказ про встановлення повного робочого часу у зв’язку із закінченням карантину.

Писати: «тимчасово, на 1 місяць» — не варто, бо невідомо, коли закінчиться карантин.

Актуально про відпустки

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Неповний робочий час: запровадження, оплата, табелювання

Неповний робочий час — це один із видів тривалості робочого часу, передбачений законодавством. Що передбачає неповний робочий час і порядок його встановлення? Для кого встановлюється неповний робочий час? Чи можливе переведення на неповний робочий день під час війни? Як зафіксувати неповний робочий час в штатному розписі? Усе про неповний робочий час в умовах війни та перехід з неповного робочого часу на повний — у статті.
141038

Графік роботи працівників

Графік роботи працівників, зразок якого підприємство визначає самостійно, визначає години і дні, коли працівники повинні виконувати свої обов’язки. Підприємство самостійно визначає, який графік роботи працівників діє у його межах. Як скласти графік роботи працівників таким чином, щоб він відповідав нормам закону та влаштовував усі сторони трудових відносин, — читайте у статті
138646

Поняття робочого часу та його види

Робочий час — це період в часі, протягом якого працівник зобов’язаний виконувати трудові обов’язки. Детально про поняття робочого часу та його види — у статті.
11000