Виробничий календар на вересень 2022

Кадровикам у нескінченному вирії законодавчих змін важливо відчувати не лише розумове навантаження, а й балувати себе приємностями на роботі. Команда Експертус Кадри підготувала для вас календар кадровика на вересень 2022 року. Це чудове поєднання практичного й естетичного. Обирайте свій варіант календаря для робочого столу комп’ютера з професійними підказками.

Робочі та вихідні дні у вересні

Вересень — місяць-трудівник, який не дарує додаткових вихідних. Однак, ми точно знаємо, заради чого щодня викладаємося на роботі на всі 100%.

ПоказникиВересень
Кількість календарних днів30
Кількість святкових днів і днів релігійних свят (число місяця, на яке припадає свято)
Кількість вихідних днів8
Кількість днів, робота в які не проводиться8
Кількість робочих днів22
Кількість днів, що передують святковим та неробочим, в які тривалість робочого дня (зміни) при 40-годинному тижні зменшується на 1 годину (число місяця, в яке скорочується тривалість робочого дня)

Норма робочого часу: вересень 2022

За традицією ми публікуємо на порталі «Кадровик-01» норму тривалості робочого часу на наступний місяць. Нагадаємо, що наші експерти вже розрахували для вас:

Тривалість робочого тижня у вересні, год

Норма тривалості робочого часу у вересні, год

40

176

39

171,6

38,5

169,4

36

158,4

33

145,2

30

132

25

110

24

105,6

20

88

18

79,2

Календар на вересень 2022 на робочий стіл

Робота кадровика напружена та відповідальна, тому хочеться, щоб ви якомога частіше отримували приємні подарунки від неї. Хай цього разу це буде календар-шпалери для робочого столу. Обирайте свій варіант.

виробничий календар вересень 2022

СКАЧАТИ

календар кадровика вересень 2022

СКАЧАТИ

Професійні заходи для кадровиків

Підвищення кваліфікації допомагає залишатися затребуваним спеціалістом у своїй сфері. Цифрове видавництво Експертус разом з провідними фахівцями в галузі права запрошують вас на відкриті вебінари:

Звітність у вересні:

7 вересня останній день подання до органу статистики форми № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» (наказ Держстату від 25.06.2021 № 135).

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді