Наказ про роботу у вихідний день: зразок

UA RU
Автор
порталу «Кадровик-01»
Інколи трапляється, що для виконання, наприклад, невідкладних робіт, роботодавець залучає працівників до роботи у вихідний день. Як оформити наказ про залучення до роботи у вихідний день у 2023 році — у статті

 

Залучення до роботи у вихідний день оформлюється відповідним письмовим наказом (розпорядженням) роботодавця.

Зазначимо, що наказ про роботу у вихідний день відноситься до кадрових наказів тривалого строку зберігання, оскільки в ньому йдеться не тільки про залучення працівників до роботи у вихідний день, але й про компенсацію за таку роботу.

Рекомендований індекс — к/тр.

Зразок наказу про роботу у вихідний день

(за ДСТУ 4163:2020)

 

image34

СКАЧАТИ


 зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді