Положення про преміювання працівників: зразок

Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри
За відсутності колективного договору в організації має бути розроблено інший нормативний акт з питань оплати праці. Наприклад, положення про преміювання за підсумками роботи за місяць, квартал тощо. Примірний зразок положення про преміювання знайдете у статті.

У локальному акті з питань оплати праці визначають не конкретні розміри премії у грошовому виразі, а встановлюються умови та показники преміювання, які залежать від результатів праці тих або інших груп і категорій працівників.

Розмір премії визначають, як правило, у відсотковому відношенні до посадового окладу (тарифної ставки) за окремими категоріями працівників.

Благодійна допомога працівникам

Якщо виконано умови (досягнуті показники) преміювання, визначені локальним актом з питань оплати праці, конкретний розмір премії (у грошовому виразі) визначає роботодавець з урахуванням вимог, встановлених у цьому локальному акті (ч. 2 ст. 97 КЗпП).

Зразок положення про преміювання працівників підприємства

Зразок положення про преміювання працівників підприємства СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Як оформити відстрочку працівникам підприємства: алгоритм і судова практика», який відбудеться 11 липня. Спікер — адвокат, сертифікований експерт із військового обліку Леся Лавренюк

Щоб отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді