Зразок наказу про відпустку по догляду за дитиною до 6 років

Автор
порталу «Кадровик-01»
Відпустку по догляду за дитиною до 6 років оформлюють наказом. Зразок документа за ДСТУ 4163:2020 ми підготували для вас у статті.

Пам'ятайте, що відпустку по догляду за дитиною до 6 років надають з дати, зазначеної у заяві працівника, але у межах періоду, визначеного медичним висновком, та оформлюють наказом роботодавця.

Щоб ви легко і правильно підготували документ, скачайте зразок наказу на відпустку по догляду до 6 років від експертів Експертус Кадри.

Наказ про відпустку по догляду за дитиною до 6 років

Зразок наказу про відпустку по догляду за дитиною до 6 років СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді