Посадова інструкція менеджера систем якості

Посадові (робочі) інструкції містять перелік обов’язків, прав та відповідальностей працівників. Їх розробляють для усіх посад, передбачених штатним розписом. Менеджер систем якості не виняток. Скачайте посадову інструкцію менеджера систем якості, щоб вчасно ознайомити працівника з його обов'язками, та уберегтись від штрафу.

Відсутність посадової/робочої інструкції — це порушення. Роботодавець повинен роз’яснити працівнику права й обов’язки, забезпечити необхідними для роботи засобами до початку роботи за укладеним трудовим договором.

Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — КП) передбачає у сфері менеджменту професію «Менеджер (управитель) систем якості» з кодом 1493.

Кваліфікаційної характеристики професії немає. Дати її розроблення офіційно не визначені, але відсутність кваліфікаційної характеристики не є перешкодою для створення посадової інструкції.

Структура посадової інструкції має містити такі розділи:

  • загальні положення;
  • завдання та обов’язки;
  • права;
  • відповідальність;
  • повинен знати;
  • кваліфікаційні вимоги;
  • взаємовідносини (зв’язки) за посадою.

Менеджери систем якості працюють у різних галузях економіки. Залежно від спеціалізації, вони:

• контролюють роботу структурних підрозділів, що забезпечують якість продукції та послуг; стежать за належним виконанням заходів контролю;

• контролюють роботу працівників, які зважують або тестують продукцію щодо відповідності специфікаціям і технічним вимогам замовників;

• вносять зміни до технологій перевірки, посадових/робочих інструкцій;

• розробляють, упроваджують і підтримують системи управління якістю;

• розробляють стандартні робочі процедури для підприємства тощо.

Збережіть собі узагальнений приклад посадової інструкції менеджера систем якості. Додайте конкретний перелік посадових обов’язків, залежно від галузевих особливостей діяльності та потреб підприємства, структури управління та організації праці.

Посадова інструкція менеджера систем якості Стане у пригоді посадова інструкція менеджера з персоналу

Зразок посадової інструкції менеджера систем якості

посадова інструкція менеджера з систем якості

СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді