Додаткова відпустка на дітей матері: зразок довідки з роботи батька

UA RU
Автор
порталу «Кадровик-01»
Довідка з місця роботи батька, що він не перебуває у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, необхідна у випадку, якщо обидва батьки дітей працюють

Утім, якщо другий з батьків — приватний підприємець (ФОП), або ніде не працює і не перебуває на обліку в службі зайнятості, жоден документ достовірно не підтвердить, що другий з батьків не перебуває у трудових відносинах.

Ірина Житкова шеф-редактор Експертус Кадри, Київ
Надаєте додаткову відпустку на дітей— звіртеся зцією статтею-довідником. Тримайте напохваті па­м’ят­ку про категорії працівників, що мають право на відпустку, та зведену таблицю підтвердних документів.

 

Зразок довідки з місця роботи батька для додаткової відпустки на дітей

 Додаткова відпустка на дітей матері: зразок довідки з роботи батька

СКАЧАТИ

 зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді