Наказ про звільнення за прогул: зразок

UA RU
Звільнення працівника на підставі пункту четвертого статті 40 КЗпП — за прогул — оформлюється відповідним наказом. Скачайте зразок наказу про звільнення за прогул без поважних причин, щоб дотримати вимог законодавства з праці та ДСТУ 4163:2020.

Прогул — це відсутність працівника на роботі як протягом усього робочого дня, так і більше трьох годин безперервно або сумарно протягом робочого дня без поважних причин (п. 24 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.1992 № 9).

Intensyv_kadrovogo_obliku.png

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

Проєкт наказу про звільнення за прогул, зазвичай, готують працівники кадрових служб на підставі наказу про накладання дисциплінарного стягнення та протоколу виборного органу профспілки або письмового рішення профспілкового представника.

Експерти Експертус Кадри підготували для вас зразок наказу про звільнення за прогул з урахуванням вимог ДСТУ 4163:2020.

 

Наказ про звільнення за прогул без поважних причин: зразок

Наказ про звільнення за прогул: зразок СКАЧАТИ

 

Після того, як наказ про звільнення за прогул підпише роботодавець, зареєструйте його в спеціальній обліковій формі. Нагадаємо, що згідно зі статтею 16 Переліку № 578/5, накази про звільнення належать до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання. Їх реєструють в окремій обліковій формі — Журналі реєстрації наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання.

 зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді