Спрощення роботи підприємства через бланк лист

Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри
Скачайте приклад трафаретного тексту документа та адаптуйте його під вимоги свого підприємтсва. Бланк зручний та легко трансформується під будь-які потреби

Якщо уніфікуєте тексти і введете шаблони типових документів, то заощадите час і сили працівників — укладачів документів. Типовий текст — майже готовий документ. До бланку працівники вносять лише індивідуальну інформацію. Типові тексти складіть для багатосторінкових документів:

Ірина Житкова шеф-редактор Експертус Кадри, Київ
Тримайте орієнтовний перелік нормативно-правових актів для кадрової служби. Він у формі чекліста, тож стане в пригоді керівнику кадрової служби й під час оцінки персоналу підрозділу та внутрішнього аудиту кадрової роботи.

Трафаретні тексти розробіть для невеликих документів, які часто створюєте на підприємстві. Внесіть у них постійну інформацію і залиште місця для змінної інформації. Трафарети зручні для довідок, повідомлень, деяких різновидів службових листів.

Зразок бланку листа підприємства

Зразок бланку листа підприємства

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Як оформити відстрочку працівникам підприємства: алгоритм і судова практика», який відбудеться 11 липня. Спікер — адвокат, сертифікований експерт із військового обліку Леся Лавренюк

Щоб отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді