Образец заявления на увольнение по согласию сторон

RU UA
Увольнение по согласию сторон может инициировать как работник, так и работодатель. Чаще всего инициатором выступает работник. Но в любом случае должно быть согласие на увольнение обеих сторон трудового договора.

О расторжении трудового договора по соглашению сторон работник предупреждает работодателя, написав заявление на увольнение.

Заявление на увольнение может начинаться словами «прошу» или «согласен», в зависимости от того, кто является инициатором прекращения трудовых отношений.

Образец заявления на увольнение по соглашению сторон, если инициатором является работодатель

Образец заявления на увольнение по согласию сторон
СКАЧАТЬ

Образец заявления на увольнение по соглашению сторон, если инициатором является работник

Образец заявления на увольнение по согласию сторон
СКАЧАТЬ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді