Статті за темою Графік відпусток працівників

Відкликання працівника з відпустки
На підприємстві виникла потреба у конкретному працівнику, який перебуває у відпустці. І роботодавець повинен використати порядок відкликання з відпустки. Як правомірно відкликати з відпустки та що передбачає алгоритм дій, читайте у статті.
70916
Усе про відпустки: спецпідбірка для кадровика
З початком відпускної кампанії як у кадровиків та бухгалтерії, так і у працівників виникає немало запитань щодо відпусток, зокрема, про особливості їх надання під час воєнного стану. Відповідні на запитання знайдете в спеціальній підбірці про відпустки
44773
Як скласти графік відпусток 2024
У статті знайдете зразок графіка відпусток 2024, шаблон, а також відповіді на питання коли починати складати графік відпусток та чи всіх працівників включати в нього.
11845
Затвердження графіка відпусток
Законодавство не встановлює єдиного алгоритму затвердження графіка відпусток. Оберіть, що підходить саме вашому підприємству або організації. Які є способи для затвердження графіка, розглянемо у статті.
11586
Як скласти графік відпусток 2023
Графік відпусток на 2023 на підприємстві: як правильно скласти, форма та як ознайомити з ним своїх працівників
14307
Як скласти графік відпусток 2022
Як і завжди, в листопаді-грудні, починайте готувати графік на наступний рік. Включіть до графіка всіх працівників підприємства, незалежно від дати працевлаштування і статусу. Відсутність кожного з них може негативно вплинути на виробничі процеси
23846
Графік відпусток на 2021 рік
Перевірте графіки відпусток підрозділів. Чи не запланували працівники щорічних відпусток до початку робочого року? Чи поділили щорічні відпустки так, що залишилася безперервна частина 14 днів?
23891