Статті за темою Заповнення табеля робочого часу

Табель обліку робочого часу: як правильно вести
Табель робочого часу — підстава для нарахування зарплатні працівникам. Хто підписує табель обліку робочого часу? Який порядок ведення табелю обліку робочого часу? Як відмічається відпустка без збереження заробітної плати в табелі? Які особливості заповнення передбачає табель обліку робочого часу, зразок заповнення у разі зміни в обліку робочого часу? Відповіді на ці важливі питання а також реальний приклад заповнення табелю обліку робочого часу ви знайдете у статті.
404963
Підсумований облік робочого часу
Підсумований облік робочого часу — досить поширене явище на практиці. Однак, невизначеності в законодавстві щодо окремих його елементів викликають низку питань. Зокрема, які характеристики має підсумований облік робочого часу і оплата праці, як закріплюється підсумований облік робочого часу в колективному договорі, чи має свої особливості підсумований облік робочого часу для сумісників. Тож розглянемо умови та порядок, за яким застосовується підсумковий облік робочого часу
36884
Запровадження гнучкого режиму роботи на підприємстві
За письмовим погодженням між працівником і роботодавцем незалежно від форми власності або уповноваженим ним органом для працівника може встановлюватися гнучкий режим робочого часу. Гнучкий графік роботи регулюється ст. 60 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). З метою врегулювання порядку запровадження гнучкого режиму робочого часу наказом Мінпраці України від 04.10.2006 № 359 затверджено Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу (далі — Методичні рекомендації). Які особливості має гнучкий графік роботи під час воєнного стану читайте у статті
13737
Бланк табеля обліку робочого часу
Обов’язок роботодавця — забезпечити правдивий облік виконуваної працівником роботи. Складова обов’язку — обліковувати, як працівники використовують робочий час. Інструмент — табель обліку використання робочого часу. Скачайте бланк табеля обліку робочого часу просто зараз.
55115
Як табелювати простій
Причин для простою на підприємстві існує чимало, тому змоделювати типову ситуацію неможливо. У зв’язку з військовою агресією рф, приводів для простою стало більше. Розглянемо чи є відмінності у табелюванні простою у мирний та воєнний час.
41369
Увільнення від роботи на час виборів: настанови для кадровика
Україна готується до позачергових виборів у Верховну Раду. 21 липня обиратимемо нових народних депутатів. Кадровик має дотриматись вимог закону щодо працівників, які братимуть участь у виборчому процесі, — увільнити їх від роботи. Кого, як і на скільки увільняти від службових обов’язків? 4 варіанти оформленя зі зразками документів — у статті.
22579
Переведення годинників навесні 2019-го: як табелювати та заповнювати графіки змінності
О 3:00 годині останньої неділі березня стрілки годинника переводять на 1 годину вперед. Чи враховувати переведення при складанні графіків змінності та чи відображати в табелі обліку використання робочого часу?
23173
Оформлюємо відсутність батьків на час, поки школи та садочки закриті через відсутність газопостачання
Через проблеми із газопостачанням у країні до 6 березня закривають школи та садочки. Розказуємо, як організувати роботу працівників із дітьми чи легалізувати їхню відсутність.
2708
Відображаємо в табелі лікарняний під час щорічної відпустки
Хвороба інколи застає зненацька…навіть посеред відпустки. Підтвердженням цьому неприємному факту — є листок непрацездатності, який працівник надає на підприємство разом із заявою про продовження (перенесення) днів відпустки, на які припала хвороба. Покажемо, як відобразити у табелі обліку робочого часу такі дні.
15955