Мінсоцполітики України у листі від 14.10.2014 надано узагальнююче роз’яснення щодо процедури призначення (продовження) виплат соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати
Мінсоцполітики України у листі від 14.10.2014 надано узагальнююче роз’яснення щодо процедури призначення (продовження) виплат соціальних допомог особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати.
Згідно з листом призначення (продовження) виплат державних соціальних допомог за фактичним місцем проживання (перебування) передбачено таким категоріям осіб:
- сім’ям з дітьми;
- малозабезпеченим сім’ям;
- інвалідам з дитинства;
- дітям-інвалідам;
- тимчасової державної допомоги особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати.
Для отримання різних видів соціальних допомог особам, які звертаються вперше, потрібно подати повний перелік документів, з яким можна ознайомитися в органах соціального захисту населення.
Для продовження виплати допомог особам, які звертаються до органів соціального захисту населення, потрібно пред’явити паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру. Виплата допомоги таким особам буде продовжена за електронною особовою справою
Особи, які залишилися проживати в містах та районах проведення антитерористичної операції, мають можливість звернутися за продовженням (призначенням) виплати допомоги до органів соціального захисту населення в містах та районах, в яких не проходить АТО.
У разі неможливості подання одержувачем документів про доходи та майновий стан своєї сім’ї, при зверненні за призначенням соціальної допомоги, яка надається із врахуванням сукупного доходу сім’ї, одержувачі особисто вносять зазначені дані до Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів державних соціальних допомог.
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.