Страховий стаж за останній рік менше шести місяців? Алгоритм оплати «лікарняного» від ФСС з ТВП

Голосіївська МВД КМВ ФСС з ТВП (далі — ФСС) роз’яснила права застрахованих осіб на допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності якщо перед настанням страхового випадку страховий стаж становить менше шести місяців

Голосіївська МВД КМВ ФСС з ТВП (далі — ФСС) роз’яснила права застрахованих осіб на допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності якщо перед настанням страхового випадку страховий стаж становить менше шести місяців. 

ФСС нагадав, що відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV, застраховані особи, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на допомогу по тимчасовій непрацездатності, виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку.

В таких випадках обчислення середньоденної заробітної плати для нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюється відповідно до абзацу 2 пункту 29 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі — Порядок № 1266).

Якщо застрахована особа має страховий стаж менше шести місяців, то, враховуючи рекомендації Мінсоцполітики, викладені в листі від 13.11.2015 № 646/18/99-15, допомогу по тимчасовій непрацездатності потрібно розраховувати в такій послідовності:

  • розраховується середньоденна заробітна плата виходячи з фактичних виплат;
  • розраховується сума денної виплати (середньоденна заробітна плата множиться на відсоток страхового стажу);
  • порівнюється сума денної виплати з виплатою, розрахованою з мінімальної заробітної плати;
  • якщо сума денної виплати не перевищує мінімальну виплату, ця сума множиться на кількість днів, що підлягають оплаті;
  • якщо сума денної виплати перевищує мінімальну виплату, то сума допомоги розраховується виходячи з мінімальної виплати без додаткового урахування відсотка страхового стажу.

ФСС наводить приклади розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності, а саме: застрахована особа прийнята на роботу 01.12.2015, страховий випадок настав 14.01.2016. За даними Держреєстру перед настанням страхового випадку страховий стаж становить менше шести календарних місяців.

Розрахунковий період грудень 2015 року.

Варіант 1:

Заробітна плата застрахованої особи в грудні місяці складає 2000,00грн.

Середньоденна заробітна плата обчислюється так: фактична середньоденна заробітна плата в розмірі 2000,00грн./31к.д.=64,52грн.

Сума денної виплати з урахуванням страхового стажу: 64,52грн.*50% =32,63грн.

Середня заробітна плата, розрахована з урахуванням вимог абзацу 2 пункту 29 Порядку № 1266 становить: 1378 грн./30,44=45,27грн.

Сума страхової виплати обчислюється виходячи з денної виплати з урахуванням страхового стажу, що становить 32,63грн. та є меншою за середньоденну допомогу, розраховану з мінімальної заробітної плати — 45,27грн.

Оскільки сума денної виплати, розрахованої за загальними правилами (32,63грн.) не перевищує середню заробітну плату, розраховану з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, сума страхових виплат обчислюється з розміру денної виплати з урахуванням страхового стажу — 32,63грн.

Варіант 2.

Заробітна плата застрахованої особи в грудні місяці складає 5000,00грн.

Середньоденна заробітна плата: 5000,00грн./31к.д.=161,29грн..

Сума денної виплати з урахуванням страхового стажу: 161,29грн.*50%=80,65грн.

Оскільки сума денної виплати, розрахованої за загальними правилами (80,65грн.) є вищою за середню заробітну плату, розраховану з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, сума страхових виплат обчислюється з розміру мінімальної заробітної плати — 45,27грн.


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім’ї

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім'ї. Його доволі часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
168

Калькулятор кількості кадровиків

Якщо ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, варто знати: це — додатковий оберемок кадрових справ. В нагоді стане зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.
9158

Заява на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
4333

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
346

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
2193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді