Передплатники видань Експертус отримали безоплатний доступ до системи «Експертус»

Для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «Експертус Кадри» підготував особливий та цінний подарунок

Передплатникам Цифрового видавництва Експертус давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, тематичні CD та ін.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «Експертус Кадри» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневими числами журналів «Кадровик-01» та «Довідник секретаря та офіс-менеджера» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи «Експертус» за тарифом «Лайт».

Для передплатників журналу «Кадровик-01», які отримали подарунок, будуть відкритими:

-       нормативно-правова база, яка оновлюється разом із усіма змінами в кадровому законодавстві

-       актуальні кадрові новини

-       експертні матеріали рубрик: «Прийняття на роботу» та «Місцеве самоврядування. Держслужба»

-       матеріали рубрики «Офіційні документи»

-       сервіс «Експертус Календар»

-       електрона версія журналу «Кадровик-01» та архів журналів починаючи із січня 2013 року. Тепер кожен випуск журналу «Кадровик-01» наші читачі будуть отримувати ще раніше.  Адже електронна версія журналу «Кадровик-01» в системі публікується НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Для передплатників журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера», які отримали подарунок, будуть відкритими:

-       путівник по нормативній базі з діловодства та архівної справи

-       матеріали рубрики «Офіційні документи»

-       електроні версії журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера», які в системі публікуються НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Термін дії доступу: по 31 грудня 2014 року

Якщо спеціалісти кадрової служби не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 або онлайн.

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Експертус» за тарифом «Лайт» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналів «Кадровик-01» та «Довідник секретаря та офіс-менеджера».

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім’ї

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім'ї. Його доволі часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
152

Калькулятор кількості кадровиків

Якщо ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, варто знати: це — додатковий оберемок кадрових справ. В нагоді стане зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.
9158

Заява на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням трьох дітей, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
4329

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
346

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
2186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді