Цілодобова інтерактивна голосова допомога запроваджена для технічної підтримки Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Національне агентство з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) повідомило, що на запитання, пов’язані із заповненням е-декларацій, можна отримати відповіді за номером телефону: (+38 044) 200 06 94.
Інтерактивним меню телефонної лінії передбачено, що на першому етапі користувач, який зателефонував на лінію підтримки, обиратиме: технічного характеру його питання чи щодо заповнення декларації. В подальшому меню відкриватиме низку напрямків, які надають користувачеві можливість дізнатися саме про те, що цікавить. Серед цих напрямків:
- порядок реєстрації на порталі та подачі декларації;
- порядок зміни цифрового підпису, авторизація з використанням захищеного носія.
Також користувачам надаватимуться рекомендації, що робити, якщо невірно зазначена електронна адреса або не надходить лист-підтвердження авторизації. Для вирішення інших питань є можливість зв’язатися з оператором у робочий час, з 9:00 до 18:00.
Окрім того НАЗК нагадує, що до 01.04.2017 електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700) займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей Закону № 1700 є або прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.