Про це Міністр соціальної політики заявив 28 березня під час робочого візиту до Харкова. Міністр сподівається на розгляд проекту Трудового кодексу Верховною Радою протягом другого кварталу 2017 року, тобто до завершення поточної сесії.
«Орієнтовно до липня місяця Верховна Рада розгляне Трудовий кодекс, і маю велику надію, що його буде прийнято», — наголосив Андрій Рева.
Урядовець зазначив, що немає серйозних перепон, що унеможливлюють ухвалення Трудового кодексу, який наразі готується до другого читання, та підтримав позицію Президента щодо приведення документа у відповідність до взятих Україною міжнародних зобов’язань.
«Щодо антидискримінаційних норм — не бачу жодних проблем, якщо мова йде про деталізацію ознак, за якими заборонена дискримінація», — підкреслив Міністр та наголосив, що вважає некоректним намагання деяких осіб перевести це питання у політичну площину.
За інформацією Міністерства соціальної політики України
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.