Куди звертатися випускнику педагогічного ВНЗ для отримання адресної грошової допомоги?

Для оформлення одноразової адресної грошової допомоги випускник педагогічного ВУЗу, що навчався за держзамовленням, має звернутись з відповідними документами до навчального закладу.

Профспілка працівників освіти і науки України нагадує, що випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, надають одноразову адресну грошову допомогу в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року (постанова КМУ від 26.09.2006 № 1361).

Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, затверджений наказом МОН від 28.03.2016 № 343.

На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники, які навчалися на денній формі навчання за державним замовленням.

Право визначати кількість випускників на отримання грошової допомоги надано МОН на підставі списків, які подають вищі навчальні заклади.

Претенденти на отримання допомоги повинні подати до 10 жовтня такі документи:

  • заяву про надання грошової допомоги;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію договору про роботу на посаді педагогічного працівника.

За інформацією Профспілки працівників освіти і науки України

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
5745

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47662

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
23585

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
102631

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
249232

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді