Скільки років зберігати табель обліку використання робочого часу

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Строк зберігання табеля обліку використання робочого часу — 1 рік. Однак, проект Змін до Переліку типових документів із зазначенням строків їх зберігання передбачає зберігати табелі 3 роки.

Державна архівна служба України (лист від 22.12.2017 № Н-579/01.1-18) нагадала, що строк зберігання табеля обліку використання робочого часу становить 1 рік (ст. 408 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5; далі — Перелік).

Скільки років зберігати табель обліку використання робочого часу Читайте також: Уведення додаткових кодів до табеля обліку використання робочого часу

Перелік допускає продовження в організаціях строків зберігання документів (підп. 1.7 розд. I «Загальні положення» Переліку).

Укрдержархів розробив проект Змін до Переліку, який надіслав на опрацювання структурними підрозділами Мін’юсту (лист від 07.12.2016 № 01.3/3586).

Проектом Змін до Переліку строк зберігання табеля обліку використання робочого часу передбачено збільшити до 3 років з посиланням на примітку 1 до статті 186 Переліку.

Ольга Догадіна,
провідний експерт Експертус Кадри

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Табель обліку робочого часу: як правильно вести

Табель робочого часу — підстава для нарахування зарплатні працівникам. Хто підписує табель обліку робочого часу? Який порядок ведення табелю обліку робочого часу? Як відмічається відпустка без збереження заробітної плати в табелі? Які особливості заповнення передбачає табель обліку робочого часу, зразок заповнення у разі зміни в обліку робочого часу? Відповіді на ці важливі питання а також реальний приклад заповнення табелю обліку робочого часу ви знайдете у статті.
487032

Підсумований облік робочого часу

Підсумований облік робочого часу — це досить поширене явище на практиці. Проте, невизначеності в законодавстві щодо окремих його елементів викликають ряд питань. Зокрема, які характеристики має підсумований облік робочого часу і оплата праці, як закріплюється підсумований облік робочого часу в Колективному договорі, чи має свої особливості підсумований облік робочого часу для сумісників. Відповіді на ці та інші запитання щодо підсумованого обліку робочого часу читайте у статті.
43563

Запровадження гнучкого режиму роботи на підприємстві

За письмовим погодженням між працівником і роботодавцем незалежно від форми власності для працівника можна встановити гнучкий режим робочого часу. Гнучкий графік роботи регулюється ст. 60 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). Які особливості має гнучкий графік роботи під час воєнного стану читайте у статті
17064

Бланк табеля обліку робочого часу

Табель обліку робочого часу (бланк П-5) використовується для контролю відпрацьованих годин, відпусток, лікарняних та інших видів часу, що враховуються для розрахунку заробітної плати. У цій статті Ви знайдете відповіді на такі питання: як здійснюється облік робочого часу у військових, який вигляд має бланк табеля робочого часу, як правильно заповнити бланк табеля обліку робочого часу?
69872

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді