Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Теми:

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував черговий законопроєкт, згідно з яким закони публікуватимуть лише на офіційних сайтах, а не газетах «Голос України» та «Урядовий кур'єр»

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Дмитро Дубілет оголосив, що до ВРУ подали законопроєкт, який «повинен позбавити нас від дивного архаїзму».

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Уряд технократів пропонує «публікувати закони та інші акти на офіційних сайтах, а не на папері, як і личить в XXI столітті».

Що буде з трудовими книжками. Стали відомі подробиці ➤

За словами пана Дубілета, цій ініціативі передувала така історія:

«Кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який Кабмін дуже чекав — у нас під нього був уже передбачений комплекс заходів.

І ось, на наступний день, коли закон повинен був вийти в газеті і, таким чином, вступити в силу, ми виявили, що цього не сталося. Чому? Тому що співробітники друкарні сказали, що текст не помістився, і вони вирішили перенести його на наступний день!

Цей випадок був непорозумінням (напевно), але взагалі маніпуляції з друкарнями для відтягування вступу в силу законів траплялися в історії України не раз».

Міністр зазначив, якщо Рада прийме цей законопроєкт, доля «Голосу України» та «Урядового Кур'єру» теж буде обговорюватись.

Під публікацією Міністра у Facebook безліч коментарів із запитаннями на кшталт:

«Якою буде процедура перевірки автентичності текстів законів? Адже у 2013-2014 роках стикалася з тим, що тексти законів на сайті ВРУ відрізнялися від текстів в офіційних виданнях».

Продовжуємо слідкувати за долею нових законопроєктів.

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду» Дізнайтеся також, чи скасують люстрацію в Україні?

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Трудовий контракт — особлива форма трудового договору

Контрактна форма трудового договору є досить поширеною на сьогодні, адже надає більшу гнучкість у визначенні умов роботи та взаємних обов’язків. Саме цим контракт і викликає низку питань: у чому полягає різниця між трудовим договором і контрактом; які особливості продовження контракту; де знайти зразок контракту з працівником? Відповіді на всі питання та типова форма контракту з працівником (зразок заповнення) — у статті.
14838

Запровадження вахтового методу роботи

Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
16236

Зразок заяви про «чорнобильську» відпустку

Якщо на підприємстві є працівники, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та віднесені до 1 чи 2 групи постраждалих, для них гарантований додатковий відпочинок. А саме — додаткова відпустка за збереженням зарплати тривалістю 14 робочих (16 календарних) днів.
36539

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді