Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Теми:
Міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував черговий законопроєкт, згідно з яким закони публікуватимуть лише на офіційних сайтах, а не газетах «Голос України» та «Урядовий кур'єр»

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Дмитро Дубілет оголосив, що до ВРУ подали законопроєкт, який «повинен позбавити нас від дивного архаїзму».

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Уряд технократів пропонує «публікувати закони та інші акти на офіційних сайтах, а не на папері, як і личить в XXI столітті».

Що буде з трудовими книжками. Стали відомі подробиці ➤

За словами пана Дубілета, цій ініціативі передувала така історія:

«Кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який Кабмін дуже чекав — у нас під нього був уже передбачений комплекс заходів.

І ось, на наступний день, коли закон повинен був вийти в газеті і, таким чином, вступити в силу, ми виявили, що цього не сталося. Чому? Тому що співробітники друкарні сказали, що текст не помістився, і вони вирішили перенести його на наступний день!

Цей випадок був непорозумінням (напевно), але взагалі маніпуляції з друкарнями для відтягування вступу в силу законів траплялися в історії України не раз».

Міністр зазначив, якщо Рада прийме цей законопроєкт, доля «Голосу України» та «Урядового Кур'єру» теж буде обговорюватись.

Під публікацією Міністра у Facebook безліч коментарів із запитаннями на кшталт:

«Якою буде процедура перевірки автентичності текстів законів? Адже у 2013-2014 роках стикалася з тим, що тексти законів на сайті ВРУ відрізнялися від текстів в офіційних виданнях».

Продовжуємо слідкувати за долею нових законопроєктів.

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду» Дізнайтеся також, чи скасують люстрацію в Україні?

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41191

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19233

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96931

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді