Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував черговий законопроєкт, згідно з яким закони публікуватимуть лише на офіційних сайтах, а не газетах «Голос України» та «Урядовий кур'єр»

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Дмитро Дубілет оголосив, що до ВРУ подали законопроєкт, який «повинен позбавити нас від дивного архаїзму».

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду»

Уряд технократів пропонує «публікувати закони та інші акти на офіційних сайтах, а не на папері, як і личить в XXI столітті».

Що буде з трудовими книжками. Стали відомі подробиці ➤

За словами пана Дубілета, цій ініціативі передувала така історія:

«Кілька тижнів тому Рада прийняла закон, який Кабмін дуже чекав — у нас під нього був уже передбачений комплекс заходів.

І ось, на наступний день, коли закон повинен був вийти в газеті і, таким чином, вступити в силу, ми виявили, що цього не сталося. Чому? Тому що співробітники друкарні сказали, що текст не помістився, і вони вирішили перенести його на наступний день!

Цей випадок був непорозумінням (напевно), але взагалі маніпуляції з друкарнями для відтягування вступу в силу законів траплялися в історії України не раз».

Міністр зазначив, якщо Рада прийме цей законопроєкт, доля «Голосу України» та «Урядового Кур'єру» теж буде обговорюватись.

Під публікацією Міністра у Facebook безліч коментарів із запитаннями на кшталт:

«Якою буде процедура перевірки автентичності текстів законів? Адже у 2013-2014 роках стикалася з тим, що тексти законів на сайті ВРУ відрізнялися від текстів в офіційних виданнях».

Продовжуємо слідкувати за долею нових законопроєктів.

Публікувати закони в газетах – це архаїзм, або новий законопроєкт «Техноуряду» Дізнайтеся також, чи скасують люстрацію в Україні?

Теми:

Щорічні додаткові відпустки за шкідливі умови та за особливий характер: кому, скільки та як надавати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оформити наказ про переведення на іншу посаду

Роботодавець може перевести працівника на іншу посаду тільки за його згодою (ч. 1 ст. 32 КЗпП). Ініціювати переведення можуть працівник або роботодавець. Скачати зразок наказу про переведення за новим стандартом ви зможете у матеріалі
273078

Виклик до ТЦК і СП: як оформити повідомлення працівнику

В умовах воєнного стану в Україні питання мобілізації та взаємодії з Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) набувають особливої актуальності. Для роботодавців це означає необхідність чіткого розуміння своїх обов’язків щодо оповіщення працівників про виклик до ТЦК. Невиконання цих вимог може призвести до серйозних юридичних наслідків. Як оповістити працівника про виклик до ТЦК — у статті
173

Калькулятор тривалості додаткової відпустки за стаж в ОМС та на державній службі

В Україні працівники державної служби та органів місцевого самоврядування мають право на додаткову щорічну відпустку залежно від тривалості стажу. Це право допомагає мотивувати службовців за багаторічну працю. Для зручності обрахунку існує калькулятор додаткової відпустки за стаж в ОМС та на держслужбі. У цій статті ми розповімо, як саме працює калькулятор тривалості додаткової відпустки за стаж в ОМС та на державній службі, для кого він призначений і як ним користуватися
9079

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді