Вкажіть в е-декларації свій унікальний номер запису (УНЗР)

Держпраці роз’яснює, що таке УНЗР та де його взяти.

Вкажіть в е-декларації свій унікальний номер запису (УНЗР)

➤➤Санкції за неподання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Ще одна новація заповнення е-декларацій почне діяти з 01.01.2020. Під час їх заповнення декларанти вписуватимуть відомості про свій «демографічний» номер (УНЗР) та вказуватимуть відповідні номери членів сім’ї.

Як діяти керівнику, якщо працівник невчасно подав декларацію

УНЗР — це унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі. Він вже відомий власникам ID-карток та закордонних біометричних паспортів. Державна міграційна служба України повідомляє, що УНЗР написаний безпосередньо на паспорті у вигляді двох послідовностей з восьми та п’яти цифр, розділених дефісом. Цей номер є незмінним протягом всього життя людини.

➤➤ Чек-ліст типових помилок у деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Якщо декларант ще не має ID-картки або закордонного біометричного паспорту, йому потрібно отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру. Для цього він має звернутися до будь-якого територіального відділення Державної міграційної служби. Довідку людина має отримати безкоштовно протягом трьох днів.

За інформацією Управління Держпраці у Закарпатській області

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41191

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19235

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96933

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26043

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді