Державна служба зайнятості запустила сучасний онлайн проект для успішного працевлаштування українців.
Освітній портал державної служби зайнятості дозволить віддалено:
- розвивати особисті компетенції, необхідні на ринку праці;
- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
- навчитися складати резюме сучасного формату;
- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Директорка ДЦЗ Ольга Макогон розповіла: «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання».
Закон «Про працю»: як зміниться кадрова робота у 2020 році
На сайті вже є та поступово будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями; проводитимуться вебінари та дистанційне навчання.
Більшість матеріалів будуть у відеоформаті.
Підвищувати свою кваліфікацію онлайн, завдяки сервісу, зможуть також і працівники державної служби зайнятості.
Грудень — особливий місяць у плануванні роботи підприємств та організацій. Це час, коли завершується фінансовий і виробничий рік та починається активна підготовка до новорічних свят. Для кадровика важливо нічого не пропустити, відвідати фахові вебінари та вчасно подати звітність. Календар кадровика на грудень 2024 — надійний помічник, яскравий зимовий фон для робочого столу вашого ПК та зручний підкажчик у кадрових справах. Скачайте зараз ➲
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).