Педагогам будуть доплачувати за успішну сертифікацію

Уряд затвердив постанову про встановлення доплати.

Педагогам будуть доплачувати за успішну сертифікацію

Як обліковувати робочий час педагогів ⇗⇗⇗

На засіданні Кабінету міністрів 19.02.2020 затвердили постанову «Про встановлення доплати педагогічним працівникам за успішне проходження сертифікації» № 113.

Педагогам, які успішно пройшли сертифікацію, встановлюватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно до обсягу педагогічного навантаження.

Виплачуватимуть доплату протягом строку дії сертифікату. Для вчителів початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році, сертифікат діятиме до 31.12.2022. Доплата зберігатиметься й у тому разі, якщо вчитель перейде з одного закладу освіти до іншого на посаду вчителя початкових класів або вчителя іншої спеціальності.

Педагогам будуть доплачувати за успішну сертифікаціюЯк правильно оформити відсутність педагогічного працівника, який бере участь у ЗНО

Щомісячну доплату планують виплачувати за рахунок та в межах освітньої субвенції, передбаченої місцевим бюджетам Законом про Державний бюджет на відповідний рік, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Галина Бєлікова

провідний консультант групи експертної підтримки Експертус Кадри

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
5738

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47661

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
23573

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
102606

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
249222

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді