Новий уряд обговорює коронавірус та обіцяє підвищити пенсії за рахунок зарплат чиновників

Про підвищення пенсій заявив новий прем'єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні ВРУ перед своїм призначенням на посаду. Головний санітарний лікар повідомив, що навчальні заклади закриють на карантин.

Новий Кабмін планує переглянути держбюджет та збільшити видатки на виплату пенсій. Кошти на це знайдуть, зменшивши зарплати і премії чиновникам.

Мінімальна зарплата 2020 ➤

Як заявив Денис Шмигаль: «Є ряд викликів. Це недопущення економічної та бюджетної кризи. Вважаю, що ми повинні переглянути бюджет на 2020 рік. Особливо, в частині збільшення виплат і пенсій для простих українців. Є витрати, які ми повинні зменшити. Це стосується зарплат і премій посадових осіб, в тому числі міністрів нового уряду, членів ряду наглядових рад та інших чиновників».

Новий уряд обговорює коронавірус та обіцяє підвищити пенсії за рахунок зарплат чиновників

Новопризначений прем’єр-міністр України
Денис Шмигаль

Нагадуємо, Парламент проголосував за нового прем’єра і новий склад уряду 4 березня.

Вже вранці 5 березня новообраний Кабінет міністрів провів перше засідання, де розглянули оргпитання щодо роботи нового уряду та обговорили протидію коронавірусу.

Питання на часі, адже за словами головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, Україна буде вимушена запровадити епідеміологічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid 2019: на певний час заборонити масові заходи й закрити навальні заклади.

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020

Як зауважив Віктор Ляшко: «Найближчим часом ми, на жаль, будемо вимушені вводити обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів та закриватимемо тимчасово школи на обмежувальні протиепідеміологічні заходи.

Будемо робити розрив навчальних процесів, щоб зменшити масові скупчення людей, бо всі ми знаємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом і треба як мінімум за 1.5-2 метри перебувати від людини, щоб не інфікуватися.

Новий уряд обговорює коронавірус та обіцяє підвищити пенсії за рахунок зарплат чиновниківЯк знизити ризик інфікування

Не потрібно скуповувати маски, маски – це не захист. Це оманливе відчуття безпеки. Маска одягається лише на людину, в якої є симптоми гострої респіраторної хвороби – і тільки в тих випадках потрібно її носити. Ми не повинні створювати ажіотаж там, де його не повинно бути.

Купуйте мило, мийте руки з милом, обробляйте руки антисептиком. Будьте здорові, а ми гарантуємо, що країна наша буде в безпеці – в тому числі, біологічно».

За матеріалами сайту ВРУ та www.pravda.com.ua

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5447

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
40980

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19177

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96787

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді