Доля сільського господарства та харчової промисловості під час карантину

Мінекономіки разом з аграрними асоціаціями обговорили, як працювати в умовах загрози зараження COVID-19.

Доля сільського господарства та харчової промисловості під час карантину

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький на онлайн нараді наголосив: «Підприємства, які працюють в сфері сільського господарства та харчової промисловості мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки, тому їхня діяльність не буде обмежуватися».

Т. Висоцький повідомив, що для діяльності тваринницьких комплексів та переробних підприємств, які мають працювати цілодобово розроблені інструкції у разі виявлення хворого на коронавірус. Відповідні інструкції будуть обговорюватися разом з асоціаціями.

«Ми розробляємо ідею запровадження тимчасового на таких об’єктах цілодобового режиму біобезпеки та інші рекомендації, щоб надати можливість працювати, адже відгодівлю тварин необхідно продовжувати, також треба виробляти продукти харчування тощо», — наголосив заступник Міністра.

Як захистити працівників від коронавірусу: алгоритм для кадровика

Тарас Висоцький повідомив, що наразі передумов до обмеження експорту аграрної продукції немає. До того ж Мінекономіки бажає продовження діяльності відкритих продовольчих ринків. «Ми виступаємо за те, щоб не обмежувати продовольчі ринки, крім того, до цього переліку важливо додати реалізацію насіння, засобів захисту рослин, саджанців та ветпрепаратів», — розповів Т. Висоцький.

Відтепер, у зв’язку з запровадження карантину, зустрічі з профільними асоціаціями будуть відбуватися щоденно.

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

image46

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5462

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41087

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19188

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96852

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26025

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді