Заступник глави Міністерства охорони здоров’я, державний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав, що доплату у розмірі 300% отримають медпрацівники тих лікарень, які допомагають пацієнтам з коронавірусом та уклали договір з НСЗУ.
Останній день карантину 10 чи 11 травня?
Кошти надійдуть разом із зарплатною частиною за квітень.
На одному із вітчизняних телеканалів В. Ляшко заявив: «В авансі не прорахована доплата в 300% за те, що люди працювали з коронавірусною хворобою. Оплата за роботу прийде в рамках зарплати за квітень… Якщо лікарня має контракт з НСЗУ і надає допомогу хворим з коронавірусною хворобою, за квітень вони отримають обіцяні 300% доплати кожному медпрацівнику».
Заступник глави МОЗ додав, що лікарям може доплачувати і місцева влада.
Раніше Міністерство охорони здоров’я планувало взяти кошти на доплати медикам під час пандемії із програми медичних гарантій. Тим часом мер Києва Віталій Кличко анонсував доплати лікарям інфекційних відділень у розмірі 5-10 тисяч гривень щомісяця.
Як оформити самоізоляцію працівника під час карантину
17.03.2020 ВРУ ухвалила проєкт Закону №3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Документ регламентує надбавку до зарплати у 200% лікарям, які працюють у зоні ліквідації епідемії коронавірусу. Проте наказ Мінпраці та соцполітики від 02.06.2003 передбачає 300% доплати лікарям за роботу в зоні епідемії.
За інформацією ua.news
Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті