Переваги онлайн сервісів ПФУ для кадровика, роботодавця й бухгалтера

Все більше роботодавців користуються дистанційними послугами Пенсійного фонду. Як полегшити свою роботу завдяки сучасним технологіям?

Переваги онлайн сервісів ПФУ для кадровика, роботодавця й бухгалтера

Аудит трудових книжок перед скануванням: з чого почати

Наразі на порталі ПФУ функціонує Кабінет страхувальника (роботодавця). Через Кабінет можна оперативно отримати інформацію для забезпечення соціальних прав працівників, а саме:

  • дані для обрахунку листків тимчасової непрацездатності,
  • відомості про страховий стаж та розмір заробітної плати.

Також у Кабінеті містяться дані звітності зі сплати ЄСВ. Ви може бачити зауваження до своїх звітів та рекомендації щодо усунення невідповідностей.

У майбутньому на вебпорталі ПФУ з’явиться — Електронний реєстр листків непрацездатності.

Кожен листок непрацездатності матиме унікальний реєстраційний номер, що формуватиметься та присвоюватиметься автоматично.

Увага! Електронні лікарняні стартували в тестовому режимі

З’явиться можливість зазначити параметри пошуку переліку листків непрацездатності. За його результатами надаватиметься інформація по листках непрацездатності застрахованих осіб, які працюють у страхувальника за трудовою книжкою (пункт меню особистого кабінету страхувальника «Листки непрацездатності»), з таким переліком атрибутів:

  • номер;
  • дата відкриття;
  • дата закриття;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків застрахованої особи;
  • прізвище, ім‘я, по батькові застрахованої особи.

Крім того через пункт меню особистого кабінету страхувальника «Заяви-розрахунки» є можливість перегляду, формування та друку заяв-розрахунків по листках непрацездатності.

Для працівників вебпортал е-послуг Пенсійного фонду — це можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персонального комп’ютера.

За інформацією ГУ ПФУ у Херсонській області

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
5738

Словник кадровика

Словник кадровика — це збірка спеціалізованих термінів і понять, які використовуються в галузі управління персоналом і кадрового обліку. Докладніше про словник кадровика та використання абревіатур в HR-сфері — у статті.
47

Оформлення запису в трудовій про прийняття строковика на час відпустки з вагітності та пологів основної працівниці

Буде помилкою вказати у трудовій, що працівницю прийняли за строковим трудовим договором на час відпустки з вагітності та пологів. Як тоді зробити правильний запис?
16339

Формування та облік внутрішнього опису документів особової справи працівника

Внутрішній опис відображає включення документів до справи і містить відомості про порядкові номери документів справи, їх індекси, дати, заголовки та номери аркушів справи, на яких розташований кожен документ. Внутрішній опис заповнює кадровик при первинному оформленні особової справи
126361

Декретна відпустка, або Будьте обережні з термінологією

Декретна відпустка в Україні — одна із трудових гарантій, що передбачена законом. Декретна відпустка по вагітності та декретна відпустка по догляду за дитиною є часто застосовуваною на різних підприємствах, в установах та організаціях, однак на сьогодні лишається низка практичних питань щодо того як оформляється декретна відпустка найманого працівника. Скільки триває декретна відпустка? Як оплачується декретна відпустка? Чи можна продовжити декретну відпустку? Чи відрізняється декретна відпустка у військовий час?
45629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді