17 липня 2020 року підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості.
Головна мета — збільшення рівня працевлаштування ветеранів війни.
В рамках співпраці будуть започатковані спільні програми, що включатимуть освітні курси, тренінги та консультації.
Працівник — учасник АТО. Як забезпечити належні пільги
За словами заступника Міністра у справах ветеранів Ігоря Безкаравайного, повернувшись до мирного життя, ветерани, які потребують зміни професії або зміни своєї діяльності, мають отримати від держави підтримку, яка їм необхідна.
«Після повернення з війни перед більшістю ветеранів постає питання про пошук роботи. Підписання договору — це практичний крок до створення діючої і доступної системи соціальної та професійної адаптації ветеранів. Він об’єднає зусилля Мінветеранів та Державного центру зайнятості і сприятиме створенню умов для працевлаштування ветеранів війни», — заявив заступник міністра.
Така співпраця сприятиме конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці, дозволить започаткувати їм власну справу, повернутися на попереднє місце роботи або знайти новий напрямок професійної діяльності.
В. о. директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк додала, що наразі на обліку в службі зайнятості перебуває 9 700 учасників АТО/ООС.
«Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося понад 3 000 демобілізованим бійцям, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО/ООС», — повідомила пані Жовтяк.
За інформацією Урядового порталу
Чи має право працівник, учасник бойових дій, на перенесення додаткової відпустки окремим категоріям ветеранів війни, протягом якої він захворів, на інший період?