Рівень працевлаштування ветеранів війни в Україні збільшиться

Мінветеранів та Державний центр зайнятості підписали договір про співпрацю та взаємодію. Що передбачено угодою?
Рівень працевлаштування ветеранів війни в Україні збільшиться


17 липня 2020 року підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості.

Головна мета — збільшення рівня працевлаштування ветеранів війни.

В рамках співпраці будуть започатковані спільні програми, що включатимуть освітні курси, тренінги та консультації.

Працівник — учасник АТО. Як забезпечити належні пільги

За словами заступника Міністра у справах ветеранів Ігоря Безкаравайного, повернувшись до мирного життя, ветерани, які потребують зміни професії або зміни своєї діяльності, мають отримати від держави підтримку, яка їм необхідна.

«Після повернення з війни перед більшістю ветеранів постає питання про пошук роботи. Підписання договору — це практичний крок до створення діючої і доступної системи соціальної та професійної адаптації ветеранів. Він об’єднає зусилля Мінветеранів та Державного центру зайнятості і сприятиме створенню умов для працевлаштування ветеранів війни», — заявив заступник міністра.

Така співпраця сприятиме конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці, дозволить започаткувати їм власну справу, повернутися на попереднє місце роботи або знайти новий напрямок професійної діяльності.

В. о. директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк додала, що наразі на обліку в службі зайнятості перебуває 9 700 учасників АТО/ООС.

«Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося понад 3 000 демобілізованим бійцям, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО/ООС», — повідомила пані Жовтяк.

За інформацією Урядового порталу

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці»

Роботодавець зобов’язаний подавати до центру зайнятості інформацію щодо масового вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва й праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання за два місяці до вивільнення
32767

Звітуємо про квоту

Пам’ятайте, що працевлаштування працівників квотних категорій може мати фінансовий зиск для підприємства. А от необґрунтована відмова у прийнятті, якщо квота не виконана, — гарантований візит інспектора Держпраці
64791

Відповідальність у 2019 році за невиконання квоти для працевлаштування

Якщо середньооблікова чисельність штатних працівників становить 20 осіб, на підприємстві має бути один працівник передпенсійного віку. Інакше — штраф. За яких умов та скільки заплатять роботодавці за невиконання квоти?
7541

Звіт № 3-ПН із 2018 року подаємо через інтернет

Сервіс «Електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості дає змогу публікувати вакансії і переглядати резюме пошукачів роботи, звітувати про потребу в кадрах. Більше про можливості для роботодавців — у статті.
7966

Стаж, набутий за кордоном: чи зараховують для лікарняних, пенсії та допомоги з безробіття

Нерідко трапляється, що на підприємстві працюють працівники, які до цього тривалий час працювали за кордоном. Чи враховувати цей період до стажу для оплати тимчасової непрацездатності, призначення допомоги з безробіття, пенсії? Які документи підтверджують страховий стаж, набутий за кордоном? Окрім відповідей на ці запитання, у статті також знайдете перелік країн, з якими Україна уклала відповідні міжнародні договори.
8795

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді