Як уряд розподілив 66 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас

Як уряд розподілив 66 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19

МФУ на постійній основі висвітлює інформацію про фінансовий стан Фонду, отримувачів коштів, цілі та обсяги їх використання. Фонд був створений насамперед для фінансування додаткових видатків на охорону здоров'я та соціальних видатків, безпосередньо пов'язаних із епідемією коронавірусної інфекції COVID-19.

⇛ Чи зобов’язаний роботодавець робити працівникам тести на коронавірус ⇚

Від початку у Фонд закладалося 64,7 млрд грн. Враховуючи зміни, ухвалені закони України та рішення Уряду обсяг Фонду склав 66 млрд гривень.

Станом на 24.07.2020 року Уряд розподілив 66 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19 за пріоритетними напрямами. Таким чином, обсяг виділених коштів з Фонду досягнув обсягу бюджетного призначення, затвердженого в держбюджеті на 2020 рік для Фонду.

Касові видатки коштів фонду станом на 23.07.2020 року склали 9,8 млрд гривень.

Кошти розподілено таким чином:

  • 16 млрд виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, для виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, у тому числі апаратів штучного дихання, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров'я у госпітальних округах.
  • Близько 7 млрд виділено для фінансування фонду з безробіття, з яких 2,7 млрд виділено на допомогу з часткового безробіття.
  • 1,2 млрд виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб підприємців, які не можуть працювати через карантинні обмеження і мають дітей віком до 10 років.
  • 2,5 млрд спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та відповідним категоріям, які забезпечують життєдіяльність населення.
  • 35 млрд піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Детальніше ознайомитись з напрямками використання коштів фонду боротьби з COVID-19, а також з касовими видатками за окремими напрямами можна на інтерактивній інфографіці МФУ.

Карантин продовжено до 31 серпня. Що під забороною?

Нагадаємо, термін дії Фонду розрахований на період карантину і наступні після його офіційного звершення 30 днів. Крім того, Держаудитслужба здійснює безперервний контроль за використанням коштів, які спрямовуються в межах Фонду, задля уникнення чи виявлення можливих зловживань із використанням коштів Фонду.

image87

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Трудовий контракт — особлива форма трудового договору

Контрактна форма трудового договору є досить поширеною на сьогодні, адже надає більшу гнучкість у визначенні умов роботи та взаємних обов’язків. Саме цим контракт і викликає низку питань: у чому полягає різниця між трудовим договором і контрактом; які особливості продовження контракту; де знайти зразок контракту з працівником? Відповіді на всі питання та типова форма контракту з працівником (зразок заповнення) — у статті.
14843

Запровадження вахтового методу роботи

Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
16237

Зразок заяви про «чорнобильську» відпустку

Якщо на підприємстві є працівники, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та віднесені до 1 чи 2 групи постраждалих, для них гарантований додатковий відпочинок. А саме — додаткова відпустка за збереженням зарплати тривалістю 14 робочих (16 календарних) днів.
36552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді