До уваги кадровиків управлінь освіти. Доведіть до директорів вищих та середніх навчальних закладів, що працівники їдалень повинні працювати в захисних масках і одноразових рукавичках. Працівники, які видають страви, зобов'язані використовувати захисні окуляри або щитки.

✍ Накази про відпустку на Свято першого дзвоника 1 вересня
Вже в найближчий вівторок розпочнеться новий 2020/2021 навчальний рік. МОЗ запроваджує низку протиепідемічних заходів для безпечного навчання учнів та студентів, а також роботи працівників навчальних закладів під час освітнього процесу.
«Ми рекомендуємо максимально обмежити пересування учнів між навчальними класами/аудиторіями, використовувати всі входи й виходи та розробити спеціальні маршрути для уникнення скупчень дітей. Також рекомендовано проводити уроки з інтервалом у 15 хвилин», — заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 27 серпня.
Крім того, у шкільних їдальнях заборонено організовувати харчування дітей за принципом «шведського столу» та самообслуговування. Навчальний заклад має скласти графік годування та забезпечити дистанцію в 1,5 метра між столами. За столом водночас може перебувати не більше чотирьох учнів або студентів. Працівники їдалень повинні працювати в захисних масках і одноразових рукавичках. Працівники, які видають страви, зобов'язані використовувати захисні окуляри або щитки. Адміністрація навчального закладу має скласти розклад харчування для різних класів, щоб уникнути скупчень у приміщенні.
МОЗ оновило протиепідемічні заходи у закладах освіти. Кадровика закладу освіти можуть призначити відповідальною особою, яка забезпечуватиме щоденний контроль за виконанням заходів.
Якщо в класі буде підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в одного з учнів чи студентів, весь клас або група йтиме на самоізоляцію. Таке рішення прийматиме епідеміолог на основі епідеміологічного дослідження.
За інформацією Урядового порталу всі ці правила діють як для середніх, так і вищих навчальних закладів країни.
ТОП-3 консультації на сьогодні:
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.