Найпоширеніші помилки під час проведення конкурсів на посади держслужби

НАДС наголошує на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів щодо проведення конкурсної процедури

Найпоширеніші помилки під час проведення конкурсів на посади держслужби

НАДС виділило найпоширеніші помилки, які допускаються при проведенні конкурсів на посади держслужби:

  • недотримання службами управління персоналу вимог Порядку проведення конкурсу в частині повідомлення (невчасного повідомлення) кандидатів на посади державної служби про місце, дату та час проведення відповідних етапів оцінювання, зміни в роботі конкурсної комісії, результати оцінювання тощо;
  • встановлення різних кваліфікаційних вимог для аналогічних посад;
  • необґрунтована зміна кваліфікаційних вимог до вакантної посади порівняно з інформацією в умовах конкурсу;
  • внесення змін до оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби після закінчення термінів, встановлених Порядком проведення конкурсу, та після оприлюднення оголошення;
  • оцінювання членами конкурсної комісії вимог, відсутніх в умовах проведення конкурсу;
  • неправильний підрахунок оцінок виставлених членами конкурсних комісій.

Як призначити на посаду в ОМС за результатами конкурсу

Враховуючи вищезазначену інформацію, НАДС наголошує на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів щодо проведення конкурсної процедури.

За матеріалами НАДС


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
40

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
5715

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
906

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
530025

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник

Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
123807

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді