Уряд нагадує: дотримуйтесь правил безпеки під час повітряної тривоги

Як діяти, коли лунає сирена?

image18

Як оплатити час перебування в укритті під час повітряної тривоги

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нагадало про правила безпечної поведінки під час повітряної тривоги.

Тож, якщо ви перебуваєте вдома та чуєте сигнал повітряної тривоги, потрібно:

  • вимкнути всі прилади, перекрити подачу газу та, за наявності, загасити відкриті джерела вогню (печі, груби, каміни);
  • швидко залишити приміщення;
  • користуватися лише сходами (пересуватися ліфтом під час тривоги не можна);
  • максимально швидко найкоротшим шляхом піти до найближчої захисної споруди чи укриття (про їх розташування слід дізнатися заздалегідь).

Уряд нагадує: дотримуйтесь правил безпеку під час повітряної тривоги Скачайте наказ про звільнення у зв’язку зі знищенням майна роботодавця внаслідок бойових дій

Якщо ж захисних споруд поблизу немає, використовуйте правило «двох стін» та оберіть найбільш безпечне місце в приміщенні (коридор або ванну). Тримайтеся подалі від вікон.

Якщо звук сирени ви почули на вулиці, необхідно швидко пройти до найближчого укриття (підземного переходу, станції метро, паркінгу або бомбосховища). При цьому потрібно триматися подалі від споруд стратегічного значення або об’єктів критичної інфраструктури.

В уряді також порекомендували громадянам встановити додаток «Повітряна тривога».

За матеріалами Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
5405

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
810

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
529483

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник

Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
123531

Роль кадрової служби у забезпеченні ефективності компанії

Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.
345

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді