Журнал «Головбух» Цифрового видавництва Експертус відзначає 25-річчя. Перший номер видання вийшов 5 квітня 1998 року.
За цей час журнал встиг змінити старий паперовий формат на сучасний цифровий, дизайн видання оновився, та й до складу редакції увійшли нові фахівці. Наразі електронний журнал «Головбух» — це одне з провідних видань у галузі бухгалтерії, яке заслужило довіру своїх читачів завдяки своїй надійності, професіоналізму та якості публікацій.
Ми щиро вітаємо колег та бажаємо продовжувати тримати гідний фаховий рівень видання. Працюємо попри війну, а згодом — працюватимемо задля відновлення після перемоги!
На честь ювілею журнал зібрав історії своїх «старожилів» про життя та розвиток ресурсу. Детально про це можете дізнатися тут.
На честь ювілею видання підготувало подарунок для усіх бухгалтерів — святковий гостьовий доступ до е-журналу на одну добу (деталі — за посиланням).
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.