Як спланувати та провести звіряння в умовах воєнного стану
Відповідальні за ведення військового обліку повинні регулярно звіряти списки персонального військового обліку. Цей процес ще й поділяється на:
- «внутрішнє» — із записами у військово-облікових документах працівників;
- «зовнішнє» — з обліковими документами відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК), органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки, в яких працівники перебувають на військовому обліку.
При цьому деякі спекти не врегульовані законодавством. Так, немає чіткого визначення щодо того, скільки разів на рік потрібно звіряти дані, в якій формі складати та як затверджувати графік звіряння тощо. Тож перед відповідальними за військовий облік може постати низка питань, на які доведеться шукати відповіді самостійно. Щоб уникнути помилок, ми радимо скористатися порадами експертів.
Спеціалісти Цифрового видавництва Експертус також підкажуть, що робити з такими життєвими викликами, як відсутність працівників у день звіряння через дистанційну роботу, хворобу, відпустки або відрядження.
Окремим важливим аспектом є взаємодія з територіальними центрами комплектування.
Також у консультації ви зможете дізнатися, як спростити процес звіряння, виправити виявлені помилки, а також знайдете готові зразки для роботи.