Попередьте невакцинованих працівників, які мешкають за межами області, в якій працюють

Оформлення відпустки на час карантину за новим ДСТУ
Кабмін на позачерговому засіданні 11 жовтня 2021 року посилив правила пасажирських перевезень. Відповідні зміни внесли до «карантинної» постанови № 1236.
Відтак, з 21 жовтня 2021 року у регіонах із жовтим, помаранчевим або червоним рівнем епіднебезпеки пасажирів перевозитимуть між областями за умови, що у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів є один з документів:
- документ, який підтверджує повний курс вакцинації або отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епіднебезпеки;
- міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, який підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволений ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат ПЛР-тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема — мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
- негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.
Нові правила стосуватимуться як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом міжобласного сполучення. До міських та внутрішньообласних перевезень ці правила не застосовуватимуть.
Як організувати роботу підприємства під час карантину
Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів нестиме перевізник.
Станом на 12 жовтня текст постанови КМУ ще не опублікований.
Зареєструйтеся на порталі та стежте за розсилками — отримуйте важливі сповіщення про те, як організувати роботу підприємств під час карантину.
Олена Петровська,
експерт Експертус Кадри
За матеріалами Урядового порталу
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.