Повідомте працівникам, що на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Одеської областей запроваджують обмеження

Державна комісія з ТЕБ та НС на своєму засіданні 15 жовтня 2021 року встановила червоний рівень епіднебезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Одеської областей з 18 жовтня.
Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень. Зокрема, не працюватимуть:
- заклади громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
- ТРЦ та інших розважальні заклади, кінотеатри, театри тощо;
- заклади освіти, окрім дисадків і початкових класів шкіл;
- непродовольчі ринки та магазини, спортзали, басейни та фітнес-центри;
- заклади культури, окрім історико-культурних заповідників та проведення кіно- та відеозйомки.
Заборонено проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.
Що зробити кадровику, якщо працівник захворів на COVID-19
Роботу банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів у областях червоної епідзони не обмежуватимуть.
Як оформити відсутність працівника через вакцинацію
Обмеження не застосовуватимуть, якщо всі співробітники та відвідувачі повністю імунізовані та мають зелений COVID-сертифікат.
Водночас місцева влада може посилювати протиепідемічні правила та встановлювати додаткові обмеження.
Олена Петровська,
експерт Експертус Кадри
За матеріалами МОЗ
Курс допоможе підготуватися до роботи з Реєстром лікарняних. Правильно табелювати працівника, якому відкрили е-лікарняний. На Гарячій лінії швидко знайти відповідь на термінове запитання
⚡ ТОП-5 консультацій ⚡
Страховий стаж — це один із ключових факторів, який впливає на право людини на пенсійне забезпечення, соціальні виплати та інші пільги. Тому перед роботодавцями та працівниками постає низка питань щодо його врегулювання. Що входить до страхового стажу для пенсії? Як зараховується стаж та чи зараховується навчання в трудовий стаж? Відповіді на ці та інші питання про трудовий стаж для виходу на пенсію — у статті.
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.