4 вектори покращення для професійного розвитку медпрацівників

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Кабмін впроваджує зміни в системі

 4 вектори покращення для професійного розвитку медпрацівників

Міністерство охорони здоров'я ініціювало зміни в системі безперервного професійного розвитку. Зокрема, уряд підтримав впровадження нової електронної системи, яка має зробити навчання більш комфортним та менш ресурсозатратним.

Розраховуємо заробітну плату керівника закладу охорони здоров’я — лікаря

У МОЗ назвали ключові пункти, які будуть реалізовані завдяки змінам:

  1. автоматизоване отримання та збереження інформації, взаємодія з державними реєстрами тощо;
  2. залучення нових груп працівників сфери охорони здоров’я до системи безперервного професійного розвитку (фармацевти, медичні сестри/брати, працівники з вищою немедичною освітою, які працюють у галузі охорони здоров’я, фахівці з реабілітації тощо);
  3. розширення можливостей для розвитку через нові формати заходів (йдеться про «групи рівних» — можливість систематично навчатися у групі з рівними за посадою колегами, що сприятиме взаємному обміну досвідом щодо складних клінічних випадків);
  4. встановлення вимог щодо структури та змісту навчальних програм задля підвищення їх якості.

Крім того, цифровізація буде корисною під час подання апеляцій щодо відмови у реєстрації. 

Як результат, у МОЗ сподіваються на загальне підвищення рівня надання медичної, фармацевтичної та реабілітаційної допомоги.

За матеріалами Кабінету Міністрів України 

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Психологічні виклики роботи кадровика: як управляти емоціями та конфліктами

Кадрова робота є однією з найважливіших складових ефективної організації. Роль кадровика виходить за межі суто адміністративних функцій, і стає важливим застосування психологічних знань і навичок. Психологія є ключовим інструментом у роботі кадровика, допомагаючи йому не тільки ефективно організовувати процеси найму та адаптації, але й створювати здорову атмосферу в колективі, розв’язувати конфлікти та підтримувати мотивацію співробітників.
525

Кадровий аудит як стратегія розвитку

Кадровий аудит є важливим інструментом для оцінки та покращення ефективності управління персоналом в організації. Це систематичний аналіз кадрової політики, процесів, документів і практик, що дозволяє виявити сильні та слабкі сторони роботи з персоналом і оптимізувати управлінські стратегії. Як проводити кадровий аудит та яка частота проведення кадрових аудитів є оптимальною — у статті.
900

Бухгалтер і кадровик в одній особі: як організувати роботу в умовах суміщення посад

У багатьох малих та середніх підприємствах роль бухгалтера часто виходить за межі стандартних фінансових функцій. Іноді саме бухгалтер веде кадровий обік, що може значно вплинути на організацію роботи компанії. У статті відповіді на питання: що робити, якщо об’єднуєш дві посади — кадровик/бухгалтер; як ефективно організувати роботу, коли ти бухгалтер-кадровик; які переваги та виклики можуть виникнути в такій ситуації та особливості навчання на кадровика бухгалтеру.
11896

Як мотивувати себе на роботу, коли працювати зовсім не хочеться

Стреси, втома, брак вітаміну D та інші природні фактори нерідко призводять до емоційних та нерозважливих вчинків. Чому не варто думати про звільнення, як підтримати себе та вмотивувати на роботу, — розкриємо секрети у статті.
3251

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді