У нового працівника немає фотографії у військовому квитку: експерт підкаже, як діяти

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Пояснення надав головний спеціаліст відділу організації військового обліку людських мобілізаційних ресурсів мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Андрій Бобков

image56

Чи можна прийняти на роботу з військово-обліковим документом без фото

Під час прийняття на роботу роботодавець зобов’язаний перевірити, чи має кандидат на посаду:

  • військово-обліковий документ;
  • відмітку у військово-обліковому документі про взяття на військовий облік у ТЦК, органі СБУ, підрозділі Служби зовнішньої розвідки.

Підстава — пункт 34 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487.

У нового працівника немає фотографії у військовому квитку: експерт підкаже, як діяти Вимоги до військового квитка: нормативна база

Військовий квиток:

  1. Повинен містити фотокартку власника військового квитка розміром 35 х 45 мм на внутрішньому лівому боці обкладинки військового квитка.
  2. Це документ, що посвідчує особу військовослужбовця/військовозобов’язаного. Без фото ідентифікація неможлива навіть за умови повного збігу прізвища, імені та по батькові, дати народження.

Тож краще спрямуйте кандидата на працевлаштування до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК).

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Запровадження вахтового методу роботи

Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
16470

Табель обліку робочого часу: як правильно вести

Табель робочого часу — підстава для нарахування зарплатні працівникам. Хто підписує табель обліку робочого часу? Який порядок ведення табелю обліку робочого часу? Як відмічається відпустка без збереження заробітної плати в табелі? Які особливості заповнення передбачає табель обліку робочого часу, зразок заповнення у разі зміни в обліку робочого часу? Відповіді на ці важливі питання а також реальний приклад заповнення табелю обліку робочого часу ви знайдете у статті.
485617

Перехід на літній час 2025 в табелі обліку та графіках змінності

Переведення годинника на літній час передбачає додавання однієї години до поточного часу. Це зміна, яка зазвичай відбувається весною для економії енергії та кращого використання світлового дня. Про те, чи варто відображати весняне переведення годинника в табелі обліку використання робочого часу та які особливості має перехід на літній час 2025 року — читайте у статті.
2924

Індивідуальний графік роботи — встановлюємо правильно

Працівник може звернутися до роботодавця з проханням встановити йому індивідуальний графік роботи: раніше починати роботу, раніше закінчувати, зменшити час перерви. На практиці роботодавці ідуть назустріч працівникам, які аргументують таку потребу поважними причинами.
71381

Наказ про затвердження положення про облік використання робочого часу

Управління робочим часом є важливим аспектом організації праці на підприємстві. Для ефективного обліку робочого часу роботодавець повинен розробити та затвердити відповідне Положення про облік використання робочого часу, яке регулює правила обліку, реєстрації та контролю за робочим часом працівників. Як скласти наказ про затвердження положення про облік використання робочого часу — у статті.
42357

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді