
Зразки документів за ДСТУ 4163:2020
НАДС закликає докласти всіх зусиль для вирішення проблеми великих черг на складання іспитів на рівень володіння державною мовою та отримання сертифікатів. Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина під час засідання Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Який документ засвідчує рівень володіння мовою
Зважаючи на брак вільних місць у центрах іспитування у Києві, Наталія Алюшина запропонувала використовувати для іспитів приміщення оновленого Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад держслужби НАДС: зараз там створено 85 місць, оснащених сучасним мультимедійним обладнанням.
"Нещодавно ми відкрили оновлений Центр оцінювання, який має усі необхідні технічні можливості. Ми пропонуємо використовувати цю локацію з усіма її потужностями також для іспитів на визначення рівня володіння державною мовою. Вважаю недоречною ідею створення нової спеціальної установи для цих цілей. Це – надмірні додаткові обтяження на державний бюджет, яких треба уникати", — зазначила Голова НАДС.
Під час засідання Комітету Наталія Алюшина наголосила, що залишається відкритим питання щодо необхідності сертифікатів про рівень володіння державною мовою для переведення держслужбовців на іншу посаду.
Уряд змінив Порядок проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
«На сьогодні така процедура переведення є різною в кожному державному органі. Десь вимагають складати іспит і стояти в черзі за сертифікатом, а в інших відомствах переводять без проблем. Наше завдання – урегулювати та максимально організувати цей процес. Маємо заохочувати службове просування на основі професійних досягнень та компетентностей. Потрібно уникати зайвої бюрократії», – зазначила Наталія Алюшина.
За матеріалами НАДС
Як без проблем скласти та вести табель обліку, особові справи; розробити та затвердити ПВТР, колективний договір, штатний розпис та усі інші кадрові процедури і документи в одному курсі
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.