Військовий облік: зміни для вступників

Уряд дозволив відтермінувати взяття на облік для деяких абітурієнтів

Військовий облік: зміни для вступників

Кабінет міністрів підтримав зміни до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Зміни у військовому обліку жінок: як виконати вимоги законодавства й не перетнути межі

Так, було вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів, перебуваючи на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) або вже після виїзду за кордон з ТОТ або з територій активних бойових дій.

Таких громадян зараховуватимуть на навчання до закладів вищої освіти з відтермінуванням взяття їх на військовий облік, оскільки такі вступники об’єктивно не можуть прибути до ТЦК для взяття їх на військовий облік.

Таким громадянам потрібно подати військово-облікові документи за місцем навчання в семиденний строк після закінчення воєнного стану.

Зміни діятимуть до закінчення періоду воєнного стану.

За інформацією Кабінету Міністрів України

Огляд змін трудового законодавства за перше півріччя 2024

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників на підприємстві під час воєнного стану

Під час воєнного стану порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає два абсолютно різних механізми. У фокусі цієї статті відповіді на наступні питання: як забронювати працівника на період мобілізації, хто може забронювати працівника, чи можна забронювати мобілізованого працівника?
277787

Військовий облік

Ведення військового обліку — обов'язкова умова діяльності підприємства будь-якої форми власності. Порядок військового обліку до цього часу викликає низку питань у зв’язку з динамічністю законодавства у цій сфері. Матеріал стане вашим путівником під час організації військового обліку на підприємстві з нуля, адже містить усі головні, як законодавчі, так і практичні положення про військовий облік для ведення обліку військовозобов'язаних
27432

Відповідальність за порушення військового обліку на підприємстві

Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування зобов’язані вести військовий облік працівників. Розглянемо, відповідальність за порушення у сфері військового обліку передбачена законодавством.
9780

Наказ про стан військового обліку

Складіть наказ про стан військового обліку на підприємстві 2023 рік і завдання з військового обліку на 2024 рік за зразком від наших експертів.
48739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді