Дані з електронної трудової книжки можна використати для підтвердження досвіду роботи під час працевлаштування. Для цього необхідно сформувати витяг з електронної трудової книжки на сайті Пенсійного фонду України.
Як спростити передавання сканкопій трудових книжок на вебпортал ПФУ
Щоб сформувати витяг, потрібно зробити наступні кроки:
- Увійти на сайт Пенсійного фонду України та авторизуватися за допомогою КЕП або банківської картки ID.GOV.UA.
Обрати в розділі «Комунікації з ПФУ» пункт «Запит на отримання електронних документів».
Обрати тип звернення «Витяг з ЕТК».
Поля запиту заповнюються автоматично. У разі відсутності, потрібно зазначити номер телефону та дати згоду на обробку персональних даних. Натиснути «Відправити до ПФУ» та «ОК» після відправки.
Перевірити результат опрацювання запиту можна в розділі «Мої звернення».
В розгорнутому полі завантажити файл документа в форматі .pdf.
За інформацією Пенсійного фонду України
Війна «розпорошила» працівників по різних куточках Батьківщини та світу. Як за таких умов дотримати вимог законодавства та ознайомлювати працівників з документами під підпис?
Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.