Дізнайтесь, яку інформацію необхідно зазначити в декларації

Спадщина, яка не була оцінена, не зазначається у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки», оскільки немає відомостей про розмір.
У разі відсутності таких відомостей відповідний дохід не зазначається в цьому розділі декларації, однак може підлягати відображенню в інших розділах.
З 12 жовтня 2023 року відомості про банківські рахунки (IBAN) не підлягають декларуванню. Водночас зберігається обов’язок вказувати інформацію про:
- банківську або іншу фінансову установу;
- осіб, які мають право розпоряджатися хоча б одним рахунком або доступ до індивідуального банківського сейфа в цій установі;
- осіб, які відкрили хоча б один рахунок на ім’я суб’єкта декларування або членів його сім’ї.
Якщо внесена в декларацію інформація не зберігається чи зберігається некоректно, потрібно видалити дані про об’єкт за допомогою кнопки «Видалити».
Після видалення необхідно натиснути кнопку «Наступний розділ» і зберегти чернетку, наклавши кваліфікований електронний підпис. Потім відкрити чернетку знову та повторно заповнити проблемний крок.
Якщо помилка не зникне, НАЗК радять звертатись за електронною поштою їх підтримки та надсилати повноекранні скріншоти з відображенням помилок і кроків у режимі редагування та внесення інформації.
За інформацією Facebook-сторінки НАЗК
НАДС востаннє змінювало форму особової картки державного службовця у червні 2020 року. Однак особова картка держслужбовця, нова форма якої міститься у статті, до цього часу викликає низку питань. Як заповнювати особову картку держслужбовця? Що має містити заповнена особова картка державного службовця? Відповіді шукайте у статті.
Автобіографія — це документ-життєпис, який особа складає сама про себе. Як правильно написати автобіографію? У якій послідовності? Дізнайтеся зі статті. У пригоді стане бланк автобіографії та зразок написання для держслужбовця
Дізнайтеся кому саме надається додаткова відпустка, які умови її отримання, а також тривалість та особливості перенесення.
Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) передбачає такі поняття, як «категорії посад державної служби» та «ранги державних службовців». Насправді, таке нормативно-правове закріплення є досить позитивним досвідом, адже дозволяє не тільки розмежовувати рівень відповідальності різних посадовців, але і сприяє тенденції просування по службі
Служба управління персоналом державного органу приділяє чимало часу роботі з особовими справами державних службовців. Щоб заощадити час кадровикам, ми підготували перелік документів та порядок ведення особових справ держслужбовців.