Колишні посадовці мають подати декларацію «після звільнення» у період з 1 січня до 31 березня включно наступного року після того, як припинили займати посаду, яка передбачає обов'язок декларування.
Чи подавати декларацію керівнику держпідприємства
Для того, щоб подати декларацію після звільнення, у розділі «Вид декларації та звітний період» потрібно обрати вид декларації «щорічна», а потім обрати позначку «я припинив виконувати функції держави або місцевого самоврядування (після звільнення)».
Декларацію після звільнення подавати не потрібно, якщо:
до 31 березня 2025 року включно посадовець знову влаштувався на роботу, яка передбачає обов'язок декларування, і подала щорічну декларацію з позначкою «я продовжую виконувати функції держави або місцевого самоврядування»;
якщо декларація при звільненні охопила період з 01.01.2024 по 31.12.2024 включно. У такому разі особі не потрібно подавати щорічну декларацію за 2024 рік, бо вказана декларація вже фактично є річною.

Бути в курсі змін у трудовому законодавстві, обмінюватися досвідом із колегами та отримувати готові рішення для кадрової роботи – усе це можливо в нашому кадровому каналі Messenger у Facebook!
Декларація «після звільнення» охоплює весь звітний рік. Тобто у ній відображається інформація не лише за той період, коли особа була публічним службовцем, а за весь календарний рік.
За інформацією НАЗК