Заповнюйте персональну інформацію про працівника відповідно до його документів, щоб уникнути помилок у Реєстрі застрахованих осіб
ПФУ нагадує органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, які є критично важливими для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань та для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період про обов’язок оперативно передавати відомості про рух кадрів на вебпортал електронних послуг ПФУ.
У повідомленні про зміни в трудових відносинах відповідальній особі страхувальника необхідно уважно заповнити персональну інформацію про працівника:
- РНОКПП, якщо є;
- паспорт, якщо відмовились від РНОКПП;
- прізвище, ім’я та по батькові.
Заповнюйте ці поля відповідно до даних документів особи, щоб уникнути некоректної зміни інформації у Реєстрі застрахованих осіб по працівнику.
Також ПФУ звертає увагу, що у повідомленні вказують порядковий номер місця трудових відносин. Це унікальний номер підприємства, однаковий для всіх записів паперового документа про трудові відносини по одному підприємству, незалежно від зміни назви організації, що відбувалися в період перебування застрахованої особи у трудових відносинах з цим підприємством.
Цей параметр — фактично порядковий номер роботодавця, в якого працює працівник. У подальших повідомленнях страхувальником до ПФУ по конкретному працівнику він не змінюється.
За інформацією ПФУ
https://ek.expertus.com.ua/recommendations/16043
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.