Робота поблизу зони бойових дій: надбавки в органах самоврядування

199

Запитання

Чи може керівник місцевого ОТГ розраховувати на підвищення зарплати, якщо регіон розташований у зоні постійних обстрілів?

Відповідь

Постанова КМУ «Деякі питання оплати праці працівників державних органів та органів місцевого самоврядування під час воєнного стану» від 25.04.2023 № 391 (далі — Постанова № 391) поширюється тільки на державні органи. Для органів місцевого самоврядування (ОМС) вона не обо­в’я­зкова й має рекомендаційний характер. 

Чи можна направити працівника у відрядження в зону, біля якої ведуться бойові дії

Для того щоб в ОМС застосувати підвищувальні коефіцієнти для окладів, які визначені в підпункті 1 пункту 1 Постанови № 391, рішення має ухвалити відповідна місцева рада. У рішенні визначають випадки, в яких підвищують/не підвищують оклади, та процедуру, за якою це відбувається.  

Працівникам державних органів не встановлюють підвищувальні коефіцієнти до окладів, якщо встановлені «інші виплати за роботу з особливими умовами праці» (пп. 4 п. 1 Постанови № 391). 

Робота поблизу зони бойових дій: надбавки в органах самоврядуванняВиплати за особливі умови праці: чи враховуються надбавки за досягнення чи складність?

Керівник своїм рішенням може встановити перелічені надбавки будь-якому працівнику ОМС у будь-якому регіоні за інтенсивну, якісну та складну роботу. 

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
93232

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
242304

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права. Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
21120